Sunum Hazırlama

Türkiye’nin ilk sunum hazırlama ajansı olarak; markanızla ilgili anlatmak istediğiniz her şeyi özel hikayesiyle kurguladıktan sonra, seçmiş olduğunuz slayt yapma programı ile etkili sunumlar oluşturuyoruz.

Mobil cihazlar ve hızlı erişilebilir multimedya ile tam donanımlı sunum dosyası hazırlama hizmeti sağlayarak iletişim başarınızın çözüm ortağı oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları :

Tüketim Maddeleri, Yiyecek ve İçecek, Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri,  İnsan Kaynakları, Pazarlama ve Reklamcılık, İlaç, Bankacılık, Perakende, Etkinlik Hizmetleri, Finansal Hizmetler, Gayrimenkul, Giyim ve Moda, Gıda Maddeleri Üretimi, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar,  Otomotiv, Tüketici Hizmetleri, Kozmetik, Endüstriyel Otomasyon, Telekomünikasyon, Piyasa Araştırması, Sigorta, İnşaat…

Şirket SunumuSinema Filmi Sunumu
Kurumsal SunumlarLansman Sunumları
Hedef-Satış Toplantı SunumlarıC-Level (CxO) Sunumlar
Ajans (Konkur) SunumlarıYatırımcı Sunumu
Start-up SunumlarAkademik Sunumlar
Basın Sunumlarıİletişim Sunumları
PPM SunumlarVR Sunumlar

Sunumunuzun gerçekten ses getirmesi için tüm öneriler bizde.

Görsel Kimlik

Sunum, işinizin vitrinidir. Anlatımınızda kullandığınız slaytlar etkili ve kurum kimliğine uygun olmalıdır. Sunum dosyası hazırlama hizmetimiz ile kurum kültürünüze uygun etkili bir kimlik kazandırabiliriz. İnfografik tasarımlar, fotoğraflar, grafikler, yazı tipleri, simgeler… Hepsi görsel kütüphane oluşturacak şekilde etkili sunum hazırlama aşamaları içerisinde kurumsal kimliğinize dahil edilir.

İçerik

Mevcut bilgileri sizden aldıktan sonra işleyebileceğimiz etkili bir sunum içeriği haline getiririz. Ayrıca sunum içeriği oluşturulma, düzenlenme veya daha yalın bir anlatıma kavuşturulmasını sağlarız.

Hikaye ve Mesaj

Ekibimiz tasarımcı, veri analizi uzmanı ve yazarlardan oluşur. Sizden aldığımız brifing çerçevesinde, iletmek istediğiniz mesajın hikayesini kurgulayıp daha etkili olması için bir sunum içeriği hazırlayarak iş iletişim başarınız için en iyi sonucu almanızı sağlarız.

Platform

En iyi slayt yapma programı, video hazırlama veya online sunum hazırlama platformlarından hangisini kullanmak daha doğru olurdu ? Powerpoint sunum hazırlama, keynote, prezi sunum hazırlama …. İçeriğinize göre uygun powerpoint sunum hazırlama veya video hazırlama platformunu birlikte seçip slaytlarınızı hazırlayabilir, daha etkili olması için yardımcı olabiliriz. Ayrıca mobil platformlarda duyarlı olmasını sağlayabilir, powerpoint sunum hazırlama, prezi sunum hazırlama veya keynote sunum hazırlama süreci boyunca operatör hizmetimizle her zaman yanınızda kontrolü sağlayabiliriz.

Görsel iletişimin iyileştirmesi, daha etkili mesajlar verilmesiyle sonuçlanır.

Anahtar Teslimi Sunum

İçeriğinizde yer almasını istediğiniz materyalleri bize teslim edersiniz ve katılımcılarınıza nasıl ulaşmak istediğinizi anlatırsınız. Bizler de kurumsal kimlik yapınıza uygun olarak içeriğinizi profesyonel powerpoint sunum hazırlama veya prezi sunum hazırlama programı ile tasarlayarak etkili bir hale getiririz.

Yeniden Biçimlendirme

İsterseniz, hazır ya da hazıra yakın sunum içeriğinizi, en iyi sunum hazırlama teknikleri ile etkili bir sunuma dönüştürebiliriz. Çoğu zaman içeriğin %100 ü size aittir. Metinler, grafiklerden oluşmuş mevcut bir taslağınız varsa; size yeni bir powerpoint sunum tasarımı yerine, slaytlarınızı kurumsal kimliğiniz çerçevesinde etkili bir şekilde biçimlendirebiliriz.

Yayınlama

Belki de kendi kurumsal sunumunuzu bir salonda sunmak yerine, online sunum olarak bir yayın platformunda paylaşmak istiyorsunuz.  Dijital bir ortamda online sunumunuzu hedef kitlenizle paylaşmak isterseniz tam destek yanınızdayız.

TÜRK HAVA YOLLARI
TÜPRAŞ
PANASONIC
SANOFI
SUNAR
NESTLE
LACOSTE
MADAME-COCO
KELLOGG
CİNER
BRIGHTSTAR
VAKIF EMEKLİLİK
WEBER
ALGIDA
CMS
BAYER
UNILEVER
ECZACIBAŞI
ÜLKER
NN
OCC
İÇİM
AKAYDO
PROFILO
KUMPORT