Etkili Konuşma Metni

Sunumunuz görsel olarak etkileyici… Ya sizin yapacağınız konuşma? Üst düzey yöneticiler, ortaklar ya da çalışanlarınızın önünde yapacağınız konuşmaların, etkili ve kalıcı olmasını ister misiniz?

Kurumsal sunum konuşmalarınızda anlatmak istediğiniz her şeyi, sektörünüz ve konu ile ilgili detaylarla süsleyerek; sizden aldığımız bilgilerle düzenliyoruz. Böylece, akıcı, motivasyonu artıran,  takibi kolay, etkileyici ve dilerseniz eğlendirici bir konuşma metni ile dinleyicilerinize güvenle hitap etmenizi sağlıyoruz.

Marka SunumlarıÜrün Lansman Toplantıları
Kurumsal Şirket ToplantılarıŞirket Organizasyonları
Bayi ToplantılarıKongreler
Etkili Konusma Metni

Etkili bir konuşma, beklenen isteklerin yanı sıra belirli spesifik gereksinimleri de karşılamalıdır.

Etkili Konuşma Metni

Konuşmanızda, sektörünüz, marka-ürün ve kurumunuzla ilgili vereceğiniz bilgilerin akıcı bir şekilde düzenlenmesi; paragraf bağlantılarının kurulması ve konuşmayı daha dikkat çekici hale getirecek anekdotlar, hikayeler ve özlü sözlerle süsleyerek dinleyicilerinizin beklentilerini size tanınan zaman içerisinde en üst düzeyle karşılıyoruz.

Metin Düzeltmesi – Redaksiyon

Anlatacağınız konu, sadece sizin yazabileceğiniz kadar spesifik olabilir… Ya da Türkçe dilbilgisi kurallarına göre düzenlenmesi gerekebilir… Sorun değil! Biz konuşma metninizin daha akıcı olabilmesi için o düzeltmeleri yapıyoruz.

İçerik Üretimi ve Sunum

Vereceğiniz bir konu üzerinde, profesyonel ekibimizle yapacağımız araştırmalar sonucu, sizin için düzenlenen bir sunum ve konuşma metni hazırlıyoruz.

Moderatörlük

Sunumunuz esnasında, sahnede akışın yönetilmesi, konuşmacıların arasında, izleyicilerin dikkati ve heyecanı kaybolmadan geçiş yapılmasını isteyebilirsiniz. Bizler bu konuda sizlere moderatörlük hizmeti verebiliriz.

Sunum Koçu

Ne yazık ki, ilk izlenim yaratmak için ikinci bir şansımız olmuyor. İyi bir konuşmacının, sadece elindeki metnin değil, görünümünün ve sahne iletişiminin de iyi olması gerekir. Biz, sunum öncesi yeterli bir süre sizinle çalışarak, giyiminizden duruşunuza, sahnedeki hareketlerinize kadar sizi yönlendirebilir ve konuşmanızı daha da etkili kılabiliriz.